Nieuws

Ledenshop VV Stolwijk

Vanaf nu kun je via de ledenshop van voetbalvereniging Stolwijk al je voetbalartikelen kopen. Via deze webshop steun je tevens de vereniging.
 
Voetbalvereniging Stolwijk, Hummel en Pardoes Mode zijn een samenwerking aangegaan om voor alle leden (uiteraard ook niet/leden) een online winkel te openen, waar je al je voetbalgerelateerde artikelen kunt aanschaffen. In deze webshop vind je, naast het tenue en trainingspakken, ook ballen, scheenbeschermers, keepershandschoenen en nog veel meer. Met de aanschaf van deze artikelen sponsor je meteen de voetbalvereniging!!
 
Klik voor de ledenshop op het logo rechts op de homepage of klik hier. Je komt dan rechtstreeks in de webshop.

B sponsors

B sponsors

C sponsors

Copyright © 2018 Voetbal Vereniging Stolwijk | webdesign reclamebureau MMX

Joomla templates 1.7 free by Hostgator