Nieuws

Nieuwe sponsorcommissie V.V. Stolwijk

Met ingang van het seizoen 2018/2019 gaat de nieuwe sponsorcommissie van V.V. Stolwijk van start. Voorheen waren de sponsorzaken bij V.V. Stolwijk opgedeeld in A,B en C sponsoren begeleidt door de Sponsorclub en clubsponsoren begeleidt vanuit de vereniging. Per volgend seizoen kunnen alle sponsoren voor vragen, activiteiten, administratieve zaken, etc. terecht bij de nieuwe sponsorcommissie. 

De nieuwe sponsorcommissie hoopt met het organiseren van diverse activiteiten en nieuwe sponsorpakketten de betrokkenheid van sponsoren bij de vereniging te vergroten. Voor de zomer worden alle sponsoren op de hoogte gebracht van de wijzigingen en de nieuwe plannen. 

De nieuwe sponsorcommissie bestaat uit Ronald van der Hoeven, Ellen van Eijk, Berry Teeuwen,  Robin Hoogendoorn, Edwin Verdoold, Leon de Jong, Marinus Clay en Martijn Broer. Zij zijn te bereiken via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

B sponsors

B sponsors

C sponsors

Copyright © 2018 Voetbal Vereniging Stolwijk | webdesign reclamebureau MMX

Joomla templates 1.7 free by Hostgator