Walking football bij V.V. Stolwijk
Begin september willen wij aan zestigplussers de mogelijkheid bieden om op donderdag avond Walking Football te gaan beoefenen. Dit is een spelvorm voor zestigplussers die nog lekker actief bezig willen zijn. Walking Football wordt gespeeld op een kwart van het veld met kleine doeltjes. Leeftijd is niet het belangrijkst, wel het plezier van een beetje buiten sporten. Tijdens de eerste twee trainingsweken worden wij ondersteund door Team Sport Service Krimpenerwaard, waarbij een fysiotherapeut en een trainer voor uitleg aanwezig is. Het is de bedoeling om ± drie kwartier te trainen om deze spelvorm onder de knie te kunnen krijgen. Na afloop is er natuurlijk de 3e helft waarin we nog even gezellig bijkletsen in de kantine.

Hier enkele spelregels voor het Walking Football:
- Rennen met en zonder bal niet toegestaan
- Slidings maken niet toegestaan
- Lichamelijk contact is verboden
- De bal mag niet boven heuphoogte worden gespeeld
- Scoren vanaf eigen helft is niet toegestaan
- Er wordt zonder keeper gespeeld

Heb je interesse of ken je iemand die dit misschien leuk vindt? Dan zien we je graag komen. Een voetbal uitrusting aanschaffen is niet nodig, want een trainings- of joggingpak met een paar versleten gympen is al voldoende.

S.v.p. opgeven voor 15 augustus bij: Luck van Oudshoorn 06–51833199

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input