V.V. Stolwijk werkt samen met het Jeugdfonds Sport & Cultuur
Jeugdfonds Sport & Cultuur
Wil uw kind op sport, maar heeft u daarvoor niet genoegd geld? Het Jeugdfonds Sport & Cultuur maakt deelname wél mogelijk.
 
Bijdrage uit het fonds
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur betaalt (een groot deel van) de contributie of lesgeld en eventuele kleding en attributen die nodig zijn. De bijdrage voor sport (waterpolo & wedstrijdzwemmen) is maximaal € 225,00 per 12 maanden inclusief eventuele attributen en/of kleding.
 
Aanvraag?
Een aanvraag doet u met behulp van een intermediair. Een intermediair is een tussenpersoon die professioneel betrokken is bij de opvoeding en verzorging van uw kinderen. Bijvoorbeeld een leerkracht, hulpverlener, jongerenwerker, intern begeleider, buurtsportcoach of docent.
 
Spelregels en mogelijke intermediairs
Klik hier voor de spelregels en een lijst met intermediairs per gemeente van het Jeugdfonds Sport & Cultuur Zuid-Holland.
 
Jeugdfonds Sport Cultuur

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input