Barmedewerkers ochtenden en middagen gezocht!

Vacature Stolwijk

We zijn op zoek naar gezellige en enthousiaste barmedewerkers, die op structurele basis kantinedienst willen draaien op de zaterdagochtend en/of middag, gedurende het voetbalseizoen september – juni.

De diensten duren in de ochtend van 07:30 - 13:00 uur en in de middag van 13:00 – 17:00 uur op de zaterdagen dat het 1e elftal thuis speelt, de andere zaterdagen van 13:00 - 18:00 uur.

Ben je enkele zaterdagochtenden of middagen beschikbaar en lijkt het je leuk om af en toe eens achter de bar te staan, meld je dan nu aan! Mail naar Lonneke Lakerveld (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of bel haar even op 06-29069211 of stuur op dit nummer een WhatsApp bericht.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input